Služby

Společně podnikneme takové kroky, abyste si co nejdříve splnili vaše cíle tou nejpohodovější cestou.

Naše služby

KOUPĚ INVESTIČNÍCH NEMOVITOSTÍ

Vytvoříme Vám finanční plán na míru, poradíme s výběrem ideální nemovitosti na pronájem, půjdeme s Vámi na její prohlídku, zajistíme financování.

Více informací

VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

Chcete bydlet ve vlastním, nebo jen postavit či zrekonstruovat nemovitost za účelem následného prodeje a zisku?

Více informací

ZÍSKÁNÍ KAPITÁLU OD INVESTORŮ

Potřebujete peníze abyste mohli růst, ale nemáte je? Seženeme vám je.

Více informací

DRAHÉ KOVY A CENNÉ PAPÍRY

Provedeme vás světem investic od základu a ukážeme Vám a jak se podílet na ziscích velkých světových společností i jako malý investor formou pravidelné, či jednorázové investice.

Více informací

PROFESIONÁLNÍ PRODEJ NEMOVITOSTÍ

S maximální péčí a profesionalitou za vás zařídíme prodej vaší nemovitosti.

Více informací

OPTIMALIZACE AKTUÁLNÍHO PORTFOLIA

Finanční optimalizace vašeho aktuálního portfolia finančních produktů a nemovitostí.

Více informací

Advokátní služby

Zabýváme se majetkovým, rodinným, smluvním, korporátním, GDPR, pracovním a insolvenčním právem. Potřebujete připravit kvalitní smlouvu o dílo, nebo smlouvu o spolupráci s dalšími stranami, nebo řešíte aktuálně rozdělení majetku, dědictví nebo koupi či prodej majetku? Naše právní kancelář se Vám bude naplno věnovat.

Více informací

Projekční kancelář

Rádi byste si nechali navrhnout jen samotnou projektovou dokumentaci a kompletní dokumentaci pro úřady a profese a třetí strany a nechali si zajistit kompletní engineering a stavební povolení na vaší nemovitost? Postaráme se Vám o tradiční i netradiční typy nemovitostí a zakázky.

Více informací

Interier design

Rádi byste si nechali od profesionálů navrhnout, jak by mohl kompletně vypadat váš interiér a jeho design? Kde a jak mít umístěný nábytek, světla, zásuvky, vestavěné spotřebiče tak, aby to bylo co nejvíce praktické a funkční zároveň a dávalo to co největší smysl, vzhledem k dispozicím a barvám a orientaci vašeho bytu či domu? Zajistíme Vám kompletní službu včetně rekonstrukce bytu na klíč!

Více informací

Účetnictví a daňové poradenství

Cílem této služby je vám legálně optimalizovat a poradit s vašimi daněmi a účetnictvím tak, abychom vám ušetřili co nejvíce peněz a času, vzhledem ke struktuře vaší firmy, způsobu podnikání a majetku, který vlastníte a udělali pro vás jeho správu co možná nejvíce pohodovou a bezstarostnou. Fungujeme co nejvíce elektronicky a online.

Více informací

Financování developerských projektů

Zařídíme vám kompletní financování vašeho menšího či většího developerského projektu. Společně vybereme takovou banku, která bude vyhovovat vašim požadavkům na míru a to jak ohledně předprodanosti a již investovaným zdrojům do celého projektu, tak i z hlediska úrokové sazby a hladkého procesu financování. Samozřejmostí je i postarání se o kompletní administrativu kolem toho.

Více informací

Inspekce nemovitostí

Potřebujete koupit nebo prodat nemovitost a chcete mít jistotu o jejím kompletním technickém stavu včetně detailní profesionální a kompletní dokumentace? A tím pádem i mít jistotu co kupujete a nebo co prodáváte a případně byli chráněni proti skrytým vadám a rizikům? Touto službou Vám můžeme ušetřit i statisíce korun v budoucnosti, nebo Vám již nyní vyjednáme lepší cenu na vaší vyhlédnutou nemovitost, díky odborným posudkům.

Více informací

Ceník služeb je individuální, dle obsáhlosti požadavku klienta.

Potřebujete s něčím z výše uvedeného poradit? Napište nebo zavolejte!