Reference

Jak hodnotí spolupráci naši klienti a obchodní partneři?

Říkají o nás

Dobrý den všetkým ktorý uvažujete o spolupráci z firmou CHCI SE MÍT LÍP. Som obyčajný človek z bežnými problémami a starosťami. Je to už dávno keď som si povedal že by som rád býval vo svojom menšom dome a nechcelo sa mi platiť vysoký podnájom v Prahe ale narážal som na problemi z bankou aj napriek dobrému zárobku.Vtedy mi kamarát poradil a dal číslo na pána Vojtecha Budařa ktorému som zavolal vysvetlil mu môj problém a moc som nedúfal že by bol schopný niečo spraviť. Netrvalo dlho a pán Budař (dnes už Vojto) mi zavolal že našiel riešenie môjho bývania VO SVOJOM. Dnes som Vojtovi vďačný za to že mám vlastnu střechu nad hlavou a hravo zvládam splácať hypotéku a konečne viem čo je to dovolenka . Ešte raz chcem moc poďakovať firme   Chci se mít líp  a konkrétně VOJTOVI ktorého vždy rád stretnem ĎAKUJEM
Radovan SýkoraTechnik | Doubravčice | Rekonstrukce RD a optimalizace portfolia
Jednání s bankami a pojišťovnami je pro jednotlivce opravdu těžké a proto je k nezaplacení vědět, že za Vámi stojí člověk na svém místě, který „bojuje“ za Vás. Tímto bych chtěla poděkovat panu Budařovi za jeho pomoc a podporu při budování našeho domova. Překážek na této cestě bylo opravdu dost, ale nebyla žádná, se kterou by si pan Budař neporadil.
manželé ŠlapákoviAdministrativní pracovník a autoelektrikář | Babice u Říčan | Výstavba RD, optimalizace portfolia
Společnost CHCI SE MÍP LÍP nám ušetřila celkem několik desítek tisíc kč  na nevýhodném úvěru a díky tomu jsme měsíčně začali mnohem více odkládat do rezerv, jejichž stav pravidelně sledujeme a když nám auto poníčily kroupy, firma za nás vše vyřídila s pojišťovnou a nemuseli jsme se o nic starat. Velká spokojenost při řešení jakýchkoli problémů a různých situací s finančním portfoliem, rychlost, spolehlivost a příjemné vystupování velká ochota. Poctivost. Doporučuji pana Budaře a jeho firmu všem.
manželé BuškoviPečovatelka a řidič | Praha 11 | Optimalizace portfolia
V oblasti realit se pohybuji dlouhá léta. Financování nemovitostí je nedílnou součástí procesu prodeje. Po zkušenostech s p. Vojtěchem Budařem a jeho službami musím konstatovat, že patří mezi několik málo finančních poradců, kteří pracují profesionálně, jsou flexibilní a přistupují ke své práci zodpovědně. Mí klienti oceňují jeho orientaci v oboru a maximální vstřícnost.
Michaela MandováRealitní makléř | Úvaly | Optimalizace portfolia a obchodní partner
S Vojtou spolupracuju už přes 5 let a z naší vzájemné spolupráce mám velkou radost. Vojta se za tu dobu posunul mílovými kroky v před. Začínali jsme spolu objevovat finanční svět a dnes už mohu s klidným svědomím říct, že je to profesionál, který přesně ví co dělá a je schopný Vám dobře poradit ve všem co Vás v oblasti financí a nemovitostí zajímá.
Filip KrejzaManažer a obchodní partner | Praha 2
Spolupráci s panem Budařem a jeho firmou hodnotím velmi kladně, profesionální přístup, super znalosti a rady. Všem velmi doporučuji, dokážou i zázraky. Velmi se cením jejich snahy a pravidelného informování klienta v průběhu procesů. Více takových lidí.
Vítězslav KarelŘidič | Svojšice u Kolína | Celková rekonstrukce RD a investice
Děkuji společnosti Chci se mít líp s.r.o. a hlavně panu Budařovi za zajištění bezproblémové a hladké výstavby našeho rodinného domu. Spolupráci hodnotím velmi kladně, jelikož vzhledem k tomu že jsem podnikatel nebylo úplně jednoduché najít banku, která by nám půjčila dostatečně vysokou částku. Pan Budař vymyslel finanční plán, který nám naše požadavky dokázal splnit do posledního puntíku a jeho letitý obchodní partner nám na klíč postavil dům, podle našich představ za rozumnou cenu. Určitě doporučuji.
Ing. Petr KuchařPodnikatel | Praha 6 | Výstavba RD a optimalizace portoflia, investování
Společnost Chci se mít líp nám spravuje rodinné finance. Při prvním kontaktu nám společnost provedla zevrubnou revizi všech smluv a navrhla opatření na maximální zefektivnění produktů s co nejnižšími náklady. Následoval plán spoření v krátkodobém i dlouhodobém horizontu dle předpokládaných potřeb rodiny. Přehled běžících smluv i plánu spoření jsme dostali v tištěné podobě pro lepší orientaci. Zástupce firmy nám vždy zodpověděl veškeré dotazy a vysvětlil zákonitosti, ve kterých jsme si nebyli jisti. Zároveň nám doporučil i různé ověřené aplikace a další produkty trhu, které usnadní spravování produktů, což považuji za komplexní péči o zákazníka. Firma se též orientuje v realitním trhu a je schopna koordinovat hledání vhodné nemovitosti s případným zajištěním hypotéky. Zástupce firmy je schopen časové i místní flexibility pro osobní setkání, které je z pohledu projednávání smluv a strategie spoření nejlepším řešením. Je však v krátké době k dispozici i na telefonu či mailu v případě urgentních dotazů klienta. Společnost bych proto doporučila pro rozsáhlé znalosti v oboru financí, pojištění, realit a komplexnost v péči o klienta.
Ing. Vendula Hemzalová, Ph.D.Konzultant pro ekologickou výstavbu | Úvaly | Optimalizace portfolia, realitní poradenství, investice.
Se službami „Chci se mít líp“ jsme maximálně spokojeni. Jejich rychlé jednání a spolehlivost odvádí dobrou práci. Děkujeme.
Martina Červená a Jiří NejedlýAsistent ve zdravotnictví a automechanik | Sušice | Optimalizace portfolia, koupě nemovitosti, investice.
S Vojtou se mi spolupracuje opravdu skvěle. Než jsem ho poznal byl jsem ve finanční sféře prakticky negramot. Ve svém oboru se opravdu vyzná a díky skvělé komunikační schopnosti se v nejasném oboru začnete orientovat i vy. Dokáže poradit opravdu nejvýhodnější možnosti. Myslím si, že ve svém oboru patří mezi českou špičku. Pokud nemáte člověka, který vám dokáže poradit, co dělat s vašimi financemi, tak Vojta Budař je ten pravý člověk, kterého hledáte.
Lukáš FoučekOSVČ – tatér v 67 Tattoo | Praha 2 | Investice, výstavba RD
Na doporučení mé kamarádky jsem oslovila pana Budaře a jsem s ním v kontaktu již delší dobu. Jeho služby jsou mi šité na míru a vždy ochotně pomůže, poradí a vše potřebné vyřídí. Je vždy milý a příjemný, s jeho službami jsem nadmíru spokojená a budu ho nadále doporučovat.
Blanka OplíštilováMajitelka kosmetického salonu | Praha 10 | Optimalizace portfolia, investice
Moc děkujeme za veškerou péči a pomoc. Výborná a rychlá komunikace, sympatický přístup a prvotřídní služby. Vše nám velmi dobře vysvětlili a vždy ochotně odpověděli na každý z našich dotazů. Moc nám pomohli s realizací našich snů. Služby firmy Chci se mít líp můžeme jen vřele doporučit.
Jan Kapeš a Markéta VeseláIT technik a majitelka květinářství | Brandýs nad Labem | Půdní vestavba v RD, optimalizace portfolia a investice
Na první naší schůzku jsme z předešlých neblahých zkušeností šli s počáteční nedůvěrou, která však během pár minut opadla. Oproti kolegům z jiných finančních společností je vystupování jednatele této společnosti velmi příjemné a profesionální. Vážíme si toho, že vše umí nabídnout, ale né vnutit. Díky Chci se mít líp nyní můžeme v klidu zestárnout a nebát se jak to v budoucnu finančně zvládneme. Naše dcera zase až bude plnoletá dostane do začátku nějaké naspořené peníze a navíc se může sama rozhodnout, jak s penězi naloží. Každý rok se nám zástupce firmy ozývá a vyhodnocujeme společně vše, co se za poslední rok změnilo a k vzniklým změnám přizpůsobujeme naše finanční portfolio aby pro nás byl výsledek co nejvíce výhodný. Těšíme se na další setkání a přejeme vám mnoho spokojených klientů.
manželé HlinovštíPodnikatelé | Praha 6 | Optimalizace portfolia, pravidelné i jednorázové investice
Firma Chci se mít líp s.r.o. mi poradila, jak zvýšit výnos a snížit náklady ve firemních financích na svých apartmánech na krátkodobý pronájem na Praze 1 a na Praze 7. Nyní má firma EIA systém kupuje další nemovitost na krátkodobý pronájem v Opletalově ulici na Praze 1 a společnost Chci se mít líp nám zajistila kompletní financování a nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu a zajistila advokáta, který pomáhá v celém procesu. Tímto děkuji firmě Chci se mít líp s.r.o. za veškerou péči a informace a vřele doporučuji dalším firmám.  Emir Ibrahimovič jednatel.
EIA systém s.r.o.Praha 1 | Investiční nemovitosti správa firemních financí
S touto firmou jsem spokojená. S panem Budařem spolupracuji už delší dobu a vždy byl ochotný mi vyjít vstříc a vždy jsme se dohodli anebo našli kompromis. Klientovi se opravdu věnuje a snaží se najít řešení pro jeho požadavky. Takže za mě spokojenost a můžu jenom doporučit.
Lucie PalmováAdministrativní pracovník | Nupaky | Optimalizace portfolia
Velmi si vážím práce pana Budaře, hlavně jeho přehledu, ohledně trhu a novinek s ním spojených, pan Budař drží krok s dobou a o důležitých změnách mě vždy informuje. Dále bych chtěl vyzdvihnout jeho proaktivní přístup a přátelskou atmosféru, kterou vždy na jednání vytvoří a v neposlední řadě také jeho trpělivost při vysvětlování daných záležitostí, spolupráci s ním mohu pouze doporučit.
Bc. Petr HamouzKey Account Manager, Mafra a.s. | Praha 8 | Investice, optimalizace portfolia a obchodní partner
Dobrý den, rád bych ohodnotil spolupráci s panem Vojtěchem Budařem, který semnou a mou přítelkyní prošel celým procesem hypotéky. Byli jsme mladý pár očekávající potomka a měli jsme jasný požadavek, a to vlastní bydlení. Bohužel jsme měli prakticky nulové vlastní peníze a má přítelkyně podnikala. Po několika schůzkách s jinými poradci jsme zjistili, že nás požadavek nebude vůbec jednoduché splnit, a proto jsme absolvovali schůzku, na doporučení mým známým, s panem Budařem. Naše situace se díky tomu otočila vzhůru nohama a všechno bylo jinak. Pan Budař nás vyslechl a díky jeho skvělé informovanosti v oboru hypoték a obchodu s nemovitostmi bylo možné náš požadavek splnit, a dokonce jsme mohli získat i větší finanční hotovost a to se stejnou splátkou. Celým průběhem nás prováděl, pomáhal a radil i ve věcech, které ani s hypotékou a financemi nemají nic společného. Rád bych ocenil komunikativnost pana Budaře, jeho rychlost odpovědí na jakykoliv dotaz. V případě odpovědi na dotaz nebo dodání veškerých podkladů jsem měl prakticky okamžitě a nikdy nebyl problém v případě potřebné změny nebo úpravy. Pan Budař má velice osobní přístup a vše co jsme společně řešili bylo opravdu na míru přímo nám a já měl skutečný pocit toho, že někdo pracuje přímo pro mě a skutečně se mým případem zabývá a řeší ho. Veškeré vyřizování hypotéky, pojistek, rušení nevýhodných smluv, zakládání výhodných investic atd. byla ve spolupráci s panem Budařem hračka. Vždy jsme věděli, jaký je další postup a na co se připravit. Informovanost, rychlost, komunikace, osobní přístup, výjimečná ochota, příjemné vystupování jsou vlastnosti Pana Budaře, díky kterým jsme dokázali náš cíl splnit s relativní lehkostí a bez stresu a splnil se nám sen, vlastnit byt s předzahrádkou. Děkujeme!
Patrik Němec a Veronika KrošlákováAutomechanik a kosmetička | Milovice | Koupě nemovitosti, realitní a právní poradenství, optimalizace portfolia